wtorek, 10 kwietnia 2012

Konkurs z Weltbildem dla nowych blogerów-recenzentów

Ostatnio natknęłam się na jednym z nowszych blogów książkowych na pytania do blogerów współpracujących z wydawnictwami, a dotyczyły one początków współpracy i sposobów dotarcia do odpowiednich osób w wydawnictwie.

Odpowiedzią niech więc będzie dzisiejsze ogłoszenie o konkursie zorganizowanym przez Weltbild.

WELTBILD / ŚWIAT KSIĄŻKI
ogłasza konkurs
dla nowych blogerów-recenzentów.

Chodzi o przeczytanie i zrecenzowanie książki
Virginii C. Andrews
PŁATKI NA WIETRZE
ze znanej serii o rodzeństwie Dollanganger.

Kontynuacja bestsellerowej powieści o rodzeństwie Dollanganger. Matka i babka więziły dzieci na ponurym poddaszu przez blisko trzy i pół roku. Po latach odosobnienia i tajemniczej śmierci jednego z braci - zdecydowali się na ucieczkę. Cathy, Chris i mała Carrie trafiają do domu doktora Paula Sheffielda, który - osamotniony po śmierci żony i syna - roztacza opiekę nad dziećmi. Wydaje się, że ich los się wreszcie odmienił i że każde z nich znalazło właściwą drogę w życiu. Ale mimo to wspomnienie niewoli i ból z tym związany cały czas im towarzyszy. Wiszące nad młodymi bohaterami rodzinne przekleństwo wciąż daje o sobie znać. Pamięć nie pozwala prowadzić im normalnego życia. Czy to ich wina? Czy z nimi działo się coś dziwnego? Tylko matka może im pomóc. Tylko zemsta da im satysfakcję.

Zgłoszenia będą przyjmowane do czwartku 12 kwietnia do godziny 12.00 TUTAJ.
Należy podać swoje dane, adres i numer telefonu.


A oto szczegóły:

Osoby, które otrzymają egzemplarze konkursowe powinny je jak najszybciej przeczytać oraz stworzyć:
- recenzję (którą umieścicie na swoim blogu, a dodatkowo będziemy bardzo wdzięczni za umieszczenie jej lub jej części na stronach Empik, Merlin i Weltbild)
- hasła promocyjnego dla całego cyklu „Dollanganger”.

NAGRODY:
Zwycięzca czyli autor najbardziej interesującej recenzji otrzyma 200 zł do wydania na produkty na stronie weltbild.pl (na wszystkie produkty) Jeżeli dana osoba wybierze sobie coś w chwili zamówienia niedostępnego w magazynie, to – po konsultacji – ma prawo do zmiany zamówienia.

Poza tym wszyscy autorzy wybranych przez nas haseł promocyjnych otrzymają trzy nowości, książki z najnowszego katalogu – do wyboru.

Zachęcam Was serdecznie :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz